Obec Biskoupky
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky Formuláře
Doporučujeme: Stěhováni OÚ Historie Krajinné prvky Pojihlaví Rezervace Život V.N. Dílo V.N. Král a vosa
Ostatní: GIS RSS kanál WAP verze e-Rádce REGiONY Srážky Mapa webu Nezval SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Volby
Projekty
Ostatní
obr PLÁNY
Územní plán
Povodňový plán
Kanalizace
Vodovod
Plyn
Pasporty
obr OKOLÍ
Řeka Jihlava
Templštýn
Rezervace
Fotografie
obr V.NEZVAL
Život
Dílo
Ostatní
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Kronika
Arch. fota
obr KNIHOVNA
Informace
Nové knihy
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
obr AKCE
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr AKTUALITY
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr HLÁŠENÍ
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Vysočina
Diecéze

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady

V parní peci z roku 1933 dodnes v Třebíči pečou chleba. Podívejte se
Na první pohled nenápadná vrata ukrývají unikát. Původní Weberovo pekařství, které v Třebíči fungovalo už od čtyřicátých let dvacátého století. Po krátké přestávce se sem vrátila i tradiční řemeslná výroba. Pekař Tomáš Vyroubal zde začal péct svůj Chléb z Třebíče.
Třebíčský deník - Zprávy

Covidu navzdory: památky, Vodní ráj i ZOO lákaly loni tisíce lidí
Je za námi rok poznamenaný pandemií koronaviru a nejrůznějších protiepidemických opatření. Přesto ale lidé měli možnost navštívit nejrůznější turistické cíle na Vysočině. Nejvíce lákala Zoologická zahrada v Jihlavě, která i přes omezení přivítala téměř 222 tisíc návštěvníků.
Třebíčský deník - Zprávy

Starosta Víru dostal pokutu. Za koupání v přehradě
Přehrada u obce Vír se může pochlubit nejen dávnou historií, ale také tou novodobou. Starosta Víru totiž po několik let bojoval o to, aby bylo v přehradě povoleno koupání. Alespoň občasné.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíč: Sportovní bude bezpečnější. Pro chodce a cyklisty
Třebíčská radnice přišla na jaře s projektem, který má zlepšit dopravní možnosti cyklistů ve městě. Zároveň by se díky projektu měli jezdci cítit i bezpečněji. Jedním z bodů tohoto plánu bylo i vybudování nové stezky pro chodce a cyklisty na ulici Sportovní.
Třebíčský deník - Zprávy

Chudobín i s dobrým hostincem zmizel pod hladinou. Místní dodnes vzpomínají
Ta se nikdy neokouká, uvedl na adresu Vírské přehrady Rostislav Kubík z Bystřice nad Pernštejnem. Nejen pro Bystřické se stalo toto vodní dílo častým cílem. Míří tam také ti, kteří se chtějí podívat na evropský unikát - Chudobínskou borovici. Jedinečný solitér se stal nejprve nejkrásnějším stromem v České republice a následně i Evropským stromem roku.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Hasiči z Dukovan mají nové auto, pomůže při zásazích v okolí elektrárny
Nové hasičské auto, určené pro prvotní zásah v Jaderné elektrárně Dukovany a v blízkém okolí získala elektrárenští hasiči. Nový zásahový vůz je vybavený potřebou technikou pro zásahy při požárech, dopravních nehodách, technických zásazích nebo pro poskytnutí předlékařské první pomoci. Auto má hodnotu více než sedm milionů korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Krátkodobý výpadek pitné vody na Vysočině: Pomohou propojené soustavy
/ANKETA/ Problém s nedostatkem pitné vody v konkrétní oblasti se může vyskytnout v období sucha. Krátkodobý výpadek umožní nahradit propojené soustavy vodou z jiného regionu. Cílem Jihomoravského kraje je proto pospojovat vodárenské soustavy na jihu Moravy. „Například Vírský vodovod s Břeclaví nebo Vyškovem,“ nastínil krajský radní Vladimír Šmerda.
Třebíčský deník - Zprávy

Úložiště i nový blok. Kraj jednal na jaderné elektrárně v Dukovanech
Hejtman Vítězslav Schrek v doprovodu náměstkyně Hany Hajnové navštívili Jadernou elektrárnu Dukovany. Společně jednali s vedením elektrárny a přítomná byla i předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Dana Drábová. Hlavními tématy byla především budoucnost energetiky, nový jaderný zdroj v Dukovanech a energetická soběstačnost.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Zmoklá krása na Vysočině. Sotva se květy rozvinuly do krásy, začalo pršet
Jarní květy na Vysočině si zvláště ve vyšších polohách zatím moc slunečních paprsků neužily. Sotva se poupata rozvinula do celé své krásy, začalo pršet. Dešťové kapky dokonale pokryly hebké okvětní lístky a pomalu stékají dolů na zem.
Třebíčský deník - Zprávy

Brutální útok v Třebíči: mladík bodl přítelkyni nožem s dlouhou čepelí
Teprve jednadvacetiletý mladík z Třebíče skončil ve vazbě poté, co v jednom z bytů napadl svou stejně starou přítelkyni. Do břicha jí vrazil kuchyňský nůž. Dívka se musela v nemocnici podrobit operaci. Po brutálním útoku málem vykrvácela.
Třebíčský deník - Zprávy

Nová atrakce v Humpolci: Bernard získá restauraci s výhledem. Podívejte se
/VIDEO/ Za normální situace by nové návštěvnické centrum humpoleckého Rodinného pivovaru Bernard už fungovalo. Jeho otevření však zhatila pandemie. Alespoň částečně do něj mohou lidé nakouknout už v pondělí 17. května.
Třebíčský deník - Zprávy

Pětaosmdesát let hasičů v Příložanech: první schůze byla v kuchyni hospody
Letos Sbor dobrovolných hasičů z Příložan oslaví pětaosmdesáté výročí od založení. První ustávající schůze sboru proběhla v kuchyni v hospodě U Sýkorů. Na oslavu polokulatin se připravují nejen místní hasiči ale i zbytek vesnice.
Třebíčský deník - Zprávy

Nebezpečné silnice v Česku: podívejte, kde se nejčastěji bourá
Ke srážkám, při nichž jde jen o plechy, dochází hlavně u obchodních center. Rychlost řidiči často neukočírují na D1 na Vysočině.
Třebíčský deník - Zprávy

FOTO: Celníci na Vysočině zadrželi přes šestadvacet tisíc cigaret
Příslušníci celní správy se v rámci celorepublikové kontrolní akce zaměřili na značení tabákových výrobků. Na Vysočině tak z důvodu změny sazby spotřební daně na cigarety zajistili téměř 26 600 kusů cigaret.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Na zvednutí obřího nože jsou potřeba tři chlapi, k vidění je v Pelhřimově
Měří téměř tři metry a váží úctyhodného půl metráku. Tak vypadá největší kuchyňský nůž v České republice vyrobený z železa a dřeva, který nově rozšířil sbírky pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit. „Jeho přenášení je práce pro tři chlapy,“ hlásí hned na úvod Miroslav Marek, prezident Agentury Dobrý den, pod kterou muzeum spadá a která rekordy zapisuje.
Třebíčský deník - Zprávy

Provozovatelé kempů na Vysočině čekají na pokyny: doufají, že sezona začne včas
Přestože jsem důchodce, tak se nebojím, protože mám za sebou první očkování a než pojedu do kempu, tak budu mít i druhé. Myslím si, že to bude dobrý. Lidi musí být hlavně ukáznění. S přítelem se chystáme vyrazit do kempu ve Vyskytné 20. června, kde budeme až do konce sezony. Je to tam úžasný, popisuje Jaroslava Horká z Humpolce, jak chce strávit letošní léto.
Třebíčský deník - Zprávy

Domácí násilí: bývalý předseda žďárského soudu znovu před soudem v Praze
Bývalý předseda Okresního soudu ve Žďáru nad Sázavou Roman Švaňhal musel v úterý 12. května znovu předstoupit jako obžalovaný před trestní senát Obvodního soudu pro Prahu 4, kde se zodpovídá z domácího násilí vůči bývalé přítelkyni. Za to mu hrozí několik let nepodmíněně.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: Nevidomý Ondřej Zmeškal z Třebíčska chce pokořit slavnou Tour de France
Lidem se ten nápad líbí, přijde jim to jako bláznivý projekt. Ale přesně o tom to je, člověk se nesmí zaleknout a zkoušet dál a dál, motivuje hned na úvod nevidomý sportovec Ondřej Zmeškal.
Třebíčský deník - Zprávy

Křižovatku u hlavní pošty v Třebíči čeká úprava chodníků a přechodů
Současně s probíhající revitalizací Karlova náměstí čekají změny i křižovatku ulic Smila Osovského, Bedřicha Václavka, Soukenická a Jejkovská brána.
Třebíčský deník - Zprávy

Americké konvoje projedou přes Česko. Vojáci přespí na Jihlavsku
Šest stovek amerických vojáků bude v několika konvojích od soboty 22. května do středy 26. května přejíždět přes území České republiky. Jejich trasa povede i přes Vysočinu. V Rančířově na Jihlavsku dokonce přespí.
Třebíčský deník - Zprávy

Dříve vloupačky, pak napadl taxikáře v Jihlavě kvůli stovce. Hrozí mu 4 roky
Pouhá stokoruna za jízdu taxíkem, se stala důvodem k surovému napadení taxikáře v Jihlavě. Na svědomí ho má devětadvacetiletý recidivista Ladislav Fučík z Jihlavy. Fučík taxikáři nejprve vynadal, a poté ho surově napadl pěstmi a kopanci. Šestapadesátiletý řidič taxíku skončil v nemocnici.  
Třebíčský deník - Zprávy

Oprava Karlova náměstí v Třebíči: dělníci shrnují zeminu, připravují chodníky
Generální rekonstrukce Karlova náměstí úspěšně pokračuje. Na horní straně pokračuje výměna inženýrských sítí a začaly i přípravné práce pro položení chodníků. Momentálně dělníci v místě shrnují zeminu.
Třebíčský deník - Zprávy

Dopadli maskovaného lupiče, který na Žďársku ohrožoval paralyzérem prodavačku
Hledaný muž, který mimo jiné vybral pokladnu v obchodě v Křoví na Žďársku, kde navíc ohrožovat tamní prodavačku paralyzérem, je ve vazbě.
Třebíčský deník - Zprávy

Čtyři sta metrů obchvatu Osové Bítýšky testují první řidiči, podívejte se
První část obchvatu Osové Bítýšky už řidiči využívají. Jedná se o čtyři sta metrů dlouhý úsek od napojení původní silnice I/37 u vlakového nádraží po nově vybudovanou křižovatku obchvatu se silnicí II/390, kde Ředitelství silnic a dálnic obnovilo práce 6. dubna.
Třebíčský deník - Zprávy

Žáci v Mostištích vyrobili návrhy školních dresů. Ten nejlepší vybere veřejnost
Děti ze základní školy v Mostištích u Velkého Meziříčí se daly na designérskou dráhu. Nakreslily návrhy dresů pro svou základní školu. „Do vymýšlení a kreslení se zapojily prakticky všechny děti. Bylo hodně těžké vybrat deset nejzdařilejších návrhů,“ uvedla ředitelka Základní školy Mostiště Jitka Dobrovolná.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Biskoupky

Biskoupky 40, 664 91
telefon: 546 435 041, 724 185 911
email: obec@biskoupky.cz
podatelna: podatelna@biskoupky.cz
datová schránka: c96asze

Úřední hodiny:
Po 17:00-19:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
HLÁŠENÍ 10.05.2021..
Mikroregion - cyklovyjižď..
HLÁŠENÍ 03.05.2021..
ZŠ a MŠ Nová Ves - zápis ..
eg.d - Oznámení o přeruše..
FÚ - veřejná vyhláška..
Mikroregion-nabídka zájez..
JE Dukovany - nová ovocná..
Rozpočtové opatření č. 1 ..
Pozvánka na veřejné zased..
HLÁŠENÍ 19.04.2021..
ĆEZ JE Dukovany-pozvánka ..
ÚZSVM - nedostatečně iden..
HLÁŠENÍ 09.04.2021..
SVaK - oznámení o zveřejn..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
Mikroregion - cyklovyjižď..
eg.d - Oznámení o přeruše..
Mikroregion-nabídka zájez..
JE Dukovany - nová ovocná..
ĆEZ JE Dukovany-pozvánka ..
Smuteční oznámení Pecha..
Smuteční oznámení Špiříko..
JMK- strategie očkování..
JE Dukovany - generační o..
Mimořádné opatření nošení..
Smuteční oznámení..
Obec-přehled příjmů a výd..
Mikroregion - nabídka prá..
JMK-Plošné očkování pro s..
FÚ - informace a pomoc - ..
obr HLÁŠENÍ (NEJNOVĚJŠÍ):
HLÁŠENÍ 10.05.2021..
HLÁŠENÍ 03.05.2021..
HLÁŠENÍ 19.04.2021..
HLÁŠENÍ 09.04.2021..
HLÁŠENÍ 01.03.2021..
HLÁŠENÍ 18.01.2021..
HLÁŠENÍ 14.12.2020..
HLÁŠENÍ 30.11.2020..
HLÁŠENÍ 09.11.2020..
HLÁŠENÍ 26.10.2020..
HLÁŠENÍ 19.10.2020..
HLÁŠENÍ 25.09.2020..
HLÁŠENÍ 24.09.2020..
HLÁŠENÍ 21.09.2020..
HLÁŠENÍ 14.09.2020..
obr ANKETA:
Jaké místo v obci se vám líbí nejvíce?

Biskoupské kopce
Počet hlasů: 3929
Údolí řeky Jihlavy
Počet hlasů: 2834
Čarodějnický dvůr
Počet hlasů: 4660
Škola V. Nezvala
Počet hlasů: 2848
Zřícenina hradu Templštýn
Počet hlasů: 2873

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den Nová Ves
obr V sobotu 1.6.2013 pořádá Nová Ves v 10:00 hod. dětský den. Bude zde skákací hrad, soutěže, zemědělská technika, koňský povoz, jízda na traktoru a další atrakce. Pořadatelé srdečně zvou...
obr Odkazy
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Obec Senorady
Město Oslavany
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

obr ODKAZY

cez

cez

obr GIS BISKOUPKY

gis

©2008-2021 Obec Biskoupky. Publikační systém a webdesign ©2008-2021 Miroslav Patočka