Zahájení práce s elektronickým rádcem

- Informace o aplikaci:

Tato aplikace Vám pomůže v řešení různých životních situací. Svým zaměřením je určena především pro občany obce Senorady a chataře z chatové oblasti u Senorad.

- Forma, ovládání:

Aplikace má formu průvodce, který Vás přivede až k informaci, kterou hledáte. V každé části můžete vznést dotaz na pracovníky obce, zvolit odkaz pro další informace nebo si nechat danou věc najít na mapách. Průvodce spustíte kliknutím na odkaz "Zahájení práce s elektronickým rádcem".

- Obsažené informace:

Témata pro životní situace jsou vytvořena na základě nejčastějších dotazů, které jste vznášeli na pracovníky obecního úřadu, na základě ankety provedené v obci a na webových stránkách a také na základě "Životních situací" z portálu veřejné správy ČR - portal.gov.cz. Naše aplikace doplňuje informace z portálu veřejné správy o konkrétní kontakty, telefonní čísla, úřední hodiny a adresy úřadů vztahujících se k občanům obce Senorady. Naše aplikace rozšiřuje "Životní situace" také o informace, které nesouvisejí přímo se státní správou, ale přesto se dotýkají každodenního života občanů.

Informace o dalších možnostech (PDA, WAP, XML, ..) této aplikace naleznete v následujícím článku:

Článek o aplikaci e-RÁDCE

Technické informace o rozšířených funkcích a detailním principu této aplikace naleznete v článku pod odkazem z následujících obrázků: