Obec Biskoupky
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky Formuláře
Doporučujeme: Stěhováni OÚ Historie Krajinné prvky Pojihlaví Rezervace Život V.N. Dílo V.N. Král a vosa
Ostatní: GIS RSS kanál WAP verze e-Rádce REGiONY Srážky Mapa webu Nezval SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Volby
Projekty
Ostatní
obr PLÁNY
Územní plán
Povodňový plán
Kanalizace
Vodovod
Plyn
Pasporty
obr OKOLÍ
Řeka Jihlava
Templštýn
Rezervace
Fotografie
obr V.NEZVAL
Život
Dílo
Ostatní
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Kronika
Arch. fota
obr KNIHOVNA
Informace
Nové knihy
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
obr AKCE
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUALITY
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Vysočina
Diecéze

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady

Ústav, který u Studence zkoumá obratlovce, se otevře veřejnosti
Studenec – Největšího vědeckého festivalu v České republice, Týdne vědy a techniky, se zúčastní i pracoviště Ústavu biologie obratlovců Akademie věd ČR u Studence. Uskuteční se tam v pátek 15. listopadu od 15.30 Den otevřených dveří.
Třebíčský deník - Zprávy

Znáte muže z kamerového záznamu? Jezdí bílou dodávkou
Třebíč /VIDEO/ – Policie hledá muže, kterého zaznamenala kamera v areálu společnosti na ulici Žďárského v Třebíči. V noci z pondělí 30. září na úterý 1. října tam došlo ke krádeži elektrického ovladače a kabelu z montážní plošiny. Pachatel způsobil škodu přibližně sedmdesát tisíc korun.
Třebíčský deník - Zprávy

Malá Jawa zmizela z garáže i s nářadím. Policisté ji našli
Třebíč – Policisté objasnili krádež, ke které došlo na začátku září v Třebíči. Pachatel vnikl v ulici Štefánikova do řadové garáže a odcizil z ní malý motocykl Jawa a nářadí. Způsobil tak škodu přes deset tisíc korun.
Třebíčský deník - Zprávy

U Lidlu v Brněnské ulici v Třebíči se hůř jezdí a chodí
Třebíč – S dopravními komplikacemi musejí počítat všichni, kdo se pohybují poblíž „spodního“ Lidlu v Třebíči. Je to kvůli výkopovým a stavebním pracím při pokládce kabelů nízkého napětí.
Třebíčský deník - Zprávy

Nový systém dopravy přinese více spojů i jednotné jízdenky
Jihlava – Cestování po Vysočině by mohlo být jednodušší. Od 15. prosince totiž začíná platit nový integrovaný systém dopravy, díky kterému by cestujícím stačila jedna jízdenka po celém kraji. Zástupci dopravních společností a obcí o tom ve středu hovořili na setkání s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem, které Deník pořádal už čtvrtým rokem.
Třebíčský deník - Zprávy

Parkování zdarma mají v Třebíči zastupitelé či na chvíli svatebčané
Třebíč – Třebíčská radnice už vydává na rok 2020 takzvané partnerské parkovací karty, které si pořizují pracovní partneři. Pro ilustraci – letos jich město nechalo udělat 127.  
Třebíčský deník - Zprávy

Zvěřinové hody ve vaší kuchyni: Jak naložit s kancem či zajícem?
Máte souseda myslivce? Pak teď na podzim často postávejte u jeho dveří a škemrejte, škemrejte. Pokud uspějete a stanete se majiteli čerstvé zvěřiny, gratulujeme vám a přejeme krásný zážitek v kuchyni i v jídelně. 
Třebíčský deník - Zprávy

Město plánuje odkup parcel pod dopravním terminálem
Třebíč – Město Třebíč plánuje odkoupit od Českých drah (ČD) dohromady pět pozemků pod dopravním terminálem u vlakového nádraží, jde v součtu o 0,77 hektaru.
Třebíčský deník - Zprávy

Generální klíč či přejezdné prahy prodraží stavby
Třebíč – Dvěma stavbám v Třebíči odsouhlasila městská rada navýšení rozpočtu. V prvním případě jde o komunitní centrum, které vzniká ze starého kina Moravia.
Třebíčský deník - Zprávy

Třebíčský zpravodaj vyjde městskou kasu na 12 tisíc měsíčně
Třebíč – Třebíčský zpravodaj bude tisknout třebíčská společnost Yashica a stránky, kde se zveřejňují různé reklamy, bude spravovat brněnská společnost Samab Press Group. Aktuálně to vyplynulo ze dvou výběrových řízení. O tisk zpravodaje se ucházelo šest firem, o pronájem reklamních stránek se ucházely tři firmy.  
Třebíčský deník - Zprávy

Setkání s hejtmanem Jiřím Běhounkem
S vámi o vašich problémech. To je motto nového diskusního projektu, který připravila redakce Jihlavského deníku a eventové oddělení Deník s vámi z vydavatelství Vltava Labe Media (VLM). V Jihlavě jsme ve středu diskutovali s hejtmanem Jiřím Běhounkem na téma doprava, zaměstnanost a školství na Vysočině.  
Třebíčský deník - Zprávy

Energetici z Dukovan plánují vysadit 3500 sazenic olší a jedlí u Heraltic
Heraltice - Energetici z Dukovan plánují vysadit 3500 sazenic olší a jedlí v odlesněné a vysychající lokalitě u Heraltic. Místo bylo pro výsadbu vybráno z důvodu mimořádné důležité vodohospodářské funkce lesů v této lokalitě. Proto je nutná rychlá obnova lesních porostů, které mizí kvůli kůrovci a suchu. Do výsadby se ve středu 13. listopadu pustí tři desítky dukovanských pracovníků včetně ředitele elektrárny Miloše Štěpanovského.  
Třebíčský deník - Zprávy

Fádní zelenina? Nikoliv, i z fazolí můžete vytvořit gastronomický zážitek
Na první pohled fádní zelenina. Fazole. Co s ní? Pokud použijete trochu důvtipu, dočkáte se zajímavých gurmánských zážitků. Fazoli totiž není chytré podceňovat, o čemž svědčí i příklady ze světa, kde je v mnohých zemích právě tato zelenina připravována na všechny možné způsoby a tamější jídelníček by se bez ní neobešel.
Třebíčský deník - Zprávy

Historický průchod k bazilice sv. Prokopa osvětlují nové lampy
Třebíč - Tři nové historizující lampy svítí v historickém průchodu z Žerotínova náměstí k bazilice sv. Prokopa. Přibyla i dvě svítidla pod nohama chodců. Jsou v provedení antivandal.  
Třebíčský deník - Zprávy

Ne každý smí užít znak města. Logo se skákajícím psem neprošlo
Třebíč - Čas od času třebíčská radnice povolí některé organizaci či spolku užití znaku města.
Třebíčský deník - Zprávy

Zaparkované auto někdo poškrábal kolem dokola
Třebíč - Policisté hledají člověka, který v Třebíči poškodil zaparkované auto. „Ke spáchání činu došlo v době od pondělí 4. listopadu do pátečního odpoledne na ulici Průmyslová.
Třebíčský deník - Zprávy

Policie ukončila vyšetřování úmyslného zapálení zámku a autobazaru
Humpolec, Horní Maršov – Kriminalisté na Vysočině ukončili vyšetřování úmyslného zapálení autobazaru v Humpolci a zámku Horním Maršově na Trutnovsku. Státní zástupce podal na konci minulého týdne obžalobu ke Krajskému soudu v Českých Budějovicích pobočka Tábor.
Třebíčský deník - Zprávy

Zákazníci už se hrnou k cukrářům. Objednávají na Vánoce
Vysočina – Řada hospodyněk už si zvykla nechat si vánoční cukroví upéct. Některé výrobny ještě objednávky přijímají, jiné už s nimi končí. Deník oslovil několik cukrářství na Vysočině. Z tohoto malého průzkumu vyplynulo, že se dá kilogram vánočních sladkostí pořídit za 300, ale také až za 640 korun – to pokud je ve zdravé odlehčené verzi. Ne všichni výrobci zdražili. Pokud někdo cenu navýšil, je to o desetikoruny za kilogram.
Třebíčský deník - Zprávy

OBRAZEM: Unikátní sklárnu Jakuba skláře otevřeli veřejnosti
Tasice - Na Tradiční svatomartinské posvícení a hlavně na prohlídku dílen zvala v sobotu 9. listopadu legendární sklářská huť Jakub v Tasicích v místní části Bělé na Ledečsku. Jedna z nejstarších skláren nejen na Vysočině, ale i v celé České republice, se tak opět otevřela veřejnosti. Sklárna Huť Jakub Tasice je Národní kulturní památka České republiky. Jedná se o originální historický objekt, který je přístupný jako výjimečně zachovalý sklářský skanzen.
Třebíčský deník - Zprávy

Sbírka potravin je za dveřmi. Dobrovolníci se mohou hlásit
Vysočina – Pracovníci Potravinové banky Vysočina, která se velkým dílem podílí na organizaci Sbírky potravin, hledají dobrovolníky i pro letošní podzimní kolo sbírky. To se uskuteční v sobotu 23. listopadu hned na několika desítkách místech Vysočiny. „My máme pod záštitou celkem 18 prodejen. Takže čím víc dobrovolníků, tím líp. Když se nám totiž přihlásí větší počet dobrovolníků, tak se pak mohou častěji střídat. Sbírka probíhá od 8 do 18 hodin, a to je poměrně náročné,“ řekla Eva Šilhanová, vedoucí Potravinové banky Vysočina.
Třebíčský deník - Zprávy

Prastaré smrky z lesů Kinských poslouží k výrobě klavírů a pianin značky Petrof
Vysočina – Nádherné smrky rostoucí v lesích Žďárska více než sto let potěší člověka i poté, co se do jejich kmenů zakousnou motorové pily. Díky spolupráci majitelů lesů, rodiny Kinských, s výrobci unikátních hudebních nástrojů Petrof bude dřevo lesních velikánů s jedinečnými akustickými vlastnostmi použito na výrobu klavírů a pianin.
Třebíčský deník - Zprávy

Senioři se vypraví do Telče. Na jejich výlet může přispět každý
Telč, Třebíč - Krásný dárek dostanou senioři z třebíčského domova pro seniory v ulici Manželů Curieových. V neděli 15. prosince se vypraví na výlet do vánoční Telče. Pro některé z babiček a dědečků to bude opravdový zážitek, protože někde tak daleko nebyli už roky.
Třebíčský deník - Zprávy

Kde bývalo pyšné sídlo OV KSČ, se dnes hraje, maluje a tančí
Třebíč - Bývalo to sídlo Okresního výboru Komunistické strany Československa (OV KSČ). Dnes je v budově Fóra v Třebíči na Masarykově náměstí už léta letoucí především Základní umělecká škola, dále restaurace a sál, kde se pořádají plesy, taneční, koncerty i různé přednášky nebo diskuze.
Třebíčský deník - Zprávy

Neznámý muž napadl za prodejnou v Náměšti ženu. V sobotu před šestou večer
Náměšť nad Oslavou - Neznámý muž napadl v Náměšti nad Oslavou sedmačtyřicetiletou ženu. K činu mělo dojít v sobotu před šestou hodinou večer v ulici Třebíčská za jednou z tamních prodejen.
Třebíčský deník - Zprávy

Zboží objednané přes internet nedorazilo
Jemnice - Nedodání objednaného zboží přes internet řeší policisté z obvodního oddělení v Jemnici.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Biskoupky

Biskoupky 40, 664 91
telefon: 546 435 041, 724 185 911
email: obec@biskoupky.cz
podatelna: podatelna@biskoupky.cz
datová schránka: c96asze

Úřední hodiny:
Po 17:00-19:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Pozor na smlouvy po telef..
SVČ - akce v listopadu 20..
Smuteční oznámení..
Obec-rozpočtové opatření ..
Obec-oznámení o vyvěšené ..
SVaK - Oznámení o konání ..
SVaK - návrh rozpočtu 202..
SVaK - Návrh střednědobéh..
SVČ- akce v listopadu 201..
HLÁŠENÍ 06.11.2019..
HLÁŠENÍ 01.11.2019..
Mikroregion - akce v list..
HLÁŠENÍ 31.10.2019..
Sázení ovocných stromků..
Mikroregion-oznámení o vy..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
JE Dukovany - informace..
Poděkování JMK..
JE Dukovany - informace...
SVČ - akce na červen 2019..
Akce SVČ Ivančioce - květ..
Mikroregion - zpravodaj..
SVČ Ivančice - akce duben..
Poděkování..
Smuteční oznámení..
Hejtman Jihomoravského kr..
Letní tábory - volná míst..
Ceny materiálu vodovodníc..
Publicita- oprava kříže..
FÚ - oznámení - daň z nem..
Adventní čas v Mohelně - ..
obr HLÁŠENÍ (NEJNOVĚJŠÍ):
HLÁŠENÍ 06.11.2019..
HLÁŠENÍ 01.11.2019..
HLÁŠENÍ 31.10.2019..
HLÁŠENÍ 21.10.2019..
HLÁŠENÍ 14.10.2019..
HLÁŠENÍ 07.10.2019..
HLÁŠENÍ 02.10.2019..
HLÁŠENÍ 30.09.2019..
HLÁŠENÍ 24.09.2019..
HLÁŠENÍ 09.09.2019..
HLÁŠENÍ 06.09.2019..
HLÁŠENÍ 02.09.2019..
HLÁŠENÍ 26.08.2019..
HLÁŠENÍ 16.08.2019..
HLÁŠENÍ 12.08.2019..
obr ANKETA:
Jaké místo v obci se vám líbí nejvíce?

Biskoupské kopce
Počet hlasů: 2411
Údolí řeky Jihlavy
Počet hlasů: 1529
Čarodějnický dvůr
Počet hlasů: 3450
Škola V. Nezvala
Počet hlasů: 1520
Zřícenina hradu Templštýn
Počet hlasů: 1457

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den Nová Ves
obr V sobotu 1.6.2013 pořádá Nová Ves v 10:00 hod. dětský den. Bude zde skákací hrad, soutěže, zemědělská technika, koňský povoz, jízda na traktoru a další atrakce. Pořadatelé srdečně zvou...
obr Odkazy
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Obec Senorady
Město Oslavany
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

obr ODKAZY

cez

cez

obr GIS BISKOUPKY

gis

©2008-2019 Obec Biskoupky. Publikační systém a webdesign ©2008-2019 Miroslav Patočka