Obec Biskoupky
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky Formuláře
Doporučujeme: Stěhováni OÚ Historie Krajinné prvky Pojihlaví Rezervace Život V.N. Dílo V.N. Král a vosa
Ostatní: GIS RSS kanál WAP verze e-Rádce REGiONY Srážky Mapa webu Nezval SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Volby
Projekty
Ostatní
obr PLÁNY
Územní plán
Povodňový plán
Kanalizace
Vodovod
Plyn
Pasporty
obr OKOLÍ
Řeka Jihlava
Templštýn
Rezervace
Fotografie
obr V.NEZVAL
Život
Dílo
Ostatní
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Kronika
Arch. fota
obr KNIHOVNA
Informace
Nové knihy
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
obr AKCE
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr AKTUALITY
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr HLÁŠENÍ
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Vysočina
Diecéze

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady

V Třebíči uzavřou ulici Táborská, dělníci tam položí nové inženýrské sítě
Město Třebíč chystá v letošním roce rozsáhlou rekonstrukci ulice Táborská. Konkrétně opraví část od prodejny Jednoty v Týně až po kruhový objezd, který je na konci ulice Táborská. Během revitalizace tam dělníci položí nové inženýrské sítě.
Třebíčský deník - Zprávy

Téměř jarní počasí na Vysočině vystřídá sníh. V pondělí se má ochladit
Víkendové teploty se na většině míst Vysočiny pohybovaly nad nulou. To by se ale začátkem příštího týdne mělo podle meteorologů změnit.
Třebíčský deník - Zprávy

Šéf cestářů Vysočiny: Neflákáme se, i tak nám někteří lidé ukazují prostředníček
/ROZHOVOR/ Radovan Necid byl starostou Velkého Meziříčí, kdysi místopředsedou tamního fotbalového klubu a předsedou sportovní komise rady města, krajským zastupitelem a nyní je už přes rok v čele krajských cestářů. S politikou skončil předloni koncem srpna. I za krátkou dobu na správě silnic už má řadu zajímavých historek, které na potkání vypráví. Řada z nich souvisí i se zimní údržbou, která je teď více než aktuální.
Třebíčský deník - Zprávy

Druhá vlna covidu si vybírá svou daň: depresemi trpí na Vysočině děti i dospělí
Osamělost, ztráta kontaktů, smutek a depresivní pocity. Tak popisují lidé svoje zkušenosti s přetrvávající druhou vlnou koronaviru. „Pohltily mě pocity osamělosti. Měla jsem nastoupit na vysokou školu, těšila jsem na změnu prostředí, protože na střední jsem nepatřila mezi oblíbence. Plánovala jsem, jak začnu znovu, najdu si kamarády. A pak přišla distanční výuka a já pořád sedím sama doma za počítačem a bez přátel,“ posteskla si studentka Karolína z Jihlavska.
Třebíčský deník - Zprávy

Ve Víru lezci tlumí absťák. Podívejte se, jak vidí svět z vrcholu ledové stěny
/VIDEO/ Tak polez! To je zřejmě nejčastější věta, která v průběhu soboty zaznívá na ledové stěně ve Víru na Žďársku. I když se teploty celý den pohybují nad nulou, na radosti to lezcům neubírá. „Jsme tady hrozně spokojení. Už nám to chybělo,“ potvrzuje Martina Vaváčková z Prahy, která sem přijela s kamarády z Vysočiny.
Třebíčský deník - Zprávy

Hrad Roštejn září novotou. Přibyla bylinková zahrádka i nové expozice
Nové expozice, ale i potřebnou stavební úpravu získal hrad Roštejn nedaleko Třeště na Jihlavsku díky téměř čtyřleté rekonstrukci. „Nové turistické okruhy přibližují historii loveckého hrádku a zároveň také téma přírody, lovectví a myslivosti prostřednictvím hravé, interaktivní a edukativní expozice, která zaujme nejen rodiny s dětmi a školní kolektivy,“ uvedla mluvčí krajského úřadu Eva Neuwirthová.
Třebíčský deník - Zprávy

Pelhřimovští Pohodáři na pokraji krachu. Zachrání cestovatelské filmy sbírka?
Projeli nespočet zemí a mají na kontě přes dvě desítky cestovatelských pořadů. Řeč je o Michalovi Poulíčkovi a Vratislavu Kratochvílovi z pelhřimovské Agentury Pohodáři. Teď však kvůli koronaviru bojují o přežití a hrozí, že bez finanční pomoci už žádný dokument nevznikne.
Třebíčský deník - Zprávy

Operu v Jaroměřicích navštívil i Havel. Koupí legendární hotel město?
Ve své době patřil hotel Opera v Jaroměřicích k nejmodernějším ubytovacím zařízením na okrese. Navštívila jej plejáda známých osobností, mezi kterými nechyběl operní pěvec Peter Dvorský nebo bývalý prezident Václav Havel. Jako spousta podniků ani hotel v Jaroměřicích neustál koronavirovou situaci a na podzim jej provozovatelé uzavřeli.
Třebíčský deník - Zprávy

Část důchodců z Vysočiny už je naočkovaná, další čekají na smsku s termínem
Prvních 456 lidí starších osmdesáti let už má za sebou očkování proti onemocnění Covid-19 za sebou. V pátek na Vysočině odstartovalo očkování pro přihlášené zájemce. „Cítím se dobře, vedlejších účinku jsem si nevšimla,“ prozradila jedna z nich, paní Stanislava.
Třebíčský deník - Zprávy

Z dodávky zaparkované v Radošově odnesl zloděj nářadí za sto tisíc korun
Neznámý pachatel se vloupal do zaparkovaného auta a odnesl z něj nářadí. K případu došlo od soboty 16. ledna do středy 20. ledna.
Třebíčský deník - Zprávy

Čarodějnice z Vysočiny: Viděla jsem, jak Babišova moc roste. Co říká na covid?
Jaký bude letošní rok a jaká překvapení přinese, lidem odpovídá havlíčkobrodská čarodějnice a bývalá kartářka Eliška Beránková. Ačkoliv si teď od vykládání dává pauzu, její klienti si k ní pro radu chodí stále. „Hodně věcí cítím, dost často jsem ty karty ani nepotřebovala,“ vysvětluje sympatická mladá žena.
Třebíčský deník - Zprávy

Lišák i vydra: zvířata ze stanice na Vysočině si zimu užívají. Podívejte se
Zatímco pro volně žijící zvířata znamená sníh problémy se sháněním potravy, ta ze Záchranné stanice Pavlov si ho užívají. Nejvíce se v něm vyřádí lišák a vydrýsek. „Jsou to hravá zvířata, která se ráda předvádí, takže se je s ošetřovateli snažíme rozvíjet. Běhají pro různé klacíky, případně i za sněhovými koulemi. Je na nich vidět, že mají ze sněhu radost,“ líčil Zbyšek Karafiát, ředitel pavlovské stanice, která se stará o zraněná a handicapovaná zvířata.
Třebíčský deník - Zprávy

Policisté na Vysočině pátrají po 174 lidech. Podívejte se, koho hledají
Na Vysočině policisté hledají 174 osob. Devatenáct osob je evidovaných jako pohřešované, po dalších šestnácti pátrají v souvislosti s dodáním do výkonu trestu odnětí svobody. Strážci zákona hledají i osmadvacet dětí, které mají nařízenou ústavní výchovu. Zbývající osoby jsou hledány na základě soudně vydaných příkazů k zatčení nebo souhlasů se zadržením osoby podezřelé, vydaných státním zástupcem.
Třebíčský deník - Zprávy

Vzniknou na Vysočině velké nádrže? Vytipované lokality jsou i na Třebíčsku
Stavba nových vodních nádrží dává smysl pouze v případě akutního nedostatku pitné vody, je přesvědčen náměstek hejtmana pro životní prostředí Lukáš Vlček, zodpovědný za vodní hospodářství. Stát nicméně loni vytipoval sedmičku lokalit po celé Vysočině, kde by mohly různě velké přehrady vzniknout.
Třebíčský deník - Zprávy

Lesní nebo s výukou angličtiny. V Třebíči fungují novodobé školky. Podívejte se
Na podzim roku 2021 otevřou dveře do nových tříd hned dvě nové školky. Jednou z nich je lesní školka, která vznikne na zahradě za Alzheimer centrem. Druhou je česko-anglická školka, která díky novým prostorům může přijmout více dětí.  
Třebíčský deník - Zprávy

Hledaná dvojice se vyhýbala vězení, policisté z Vysočiny ji dopadli
Hned dva hledané se policistům podařilo ve středu 20. ledna najít. Jak třiadvacetiletý muž z Třebíčska, tak čtyřiadvacetiletá žena ze Žďárska už sedí ve vězení.
Třebíčský deník - Zprávy

Levnější zelenina, dražší neřesti. Podívejte se, jak koronarok zahýbal cenami
Za potraviny a nealkoholické nápoje jako celek platí Češi zhruba stejně jako před rokem. Třeba brambory ale pořídí levněji. I proto, že restaurace kvůli protiepidemickým opatřením nemají komu prodávat hranolky.
Třebíčský deník - Zprávy

Až 500 lidí za den na každém místě: Podívejte se, kde na Vysočině vás naočkují
Pět set osob. Tolik lidí by mělo být denně schopné naočkovat každé velké očkovací centrum. Kde budou prozradilo hejtmanství ve čtvrtek 21. ledna.
Třebíčský deník - Zprávy

Kraj poctivců. Na Vysočině okrádá pojišťovny nejméně lidí z celé republiky
Na necelý milion korun si přišli lidé z Vysočiny díky pojistným podvodům. Ačkoliv se může zdát, že je tato částka vysoká, opak je pravdou. 
Třebíčský deník - Zprávy

Smoking a večerní róbu vraťte do skříně, plesová sezóna na Vysočině se odsouvá
Motýlky a střevíčky mohou lidé uložit zpátky do skříní. Vidinu plesové sezóny totiž zmařil koronavir. Většina ze společenských událostí je zrušená. Posunutí termínu by se v současné době většině organizátorů nevyplatilo. Jen na Žďársku zatím plane plamínek naděje.
Třebíčský deník - Zprávy

Unikátní vírský ledopád otestují první lezci. Podívejte se, jak krásně vypadá
Od sobotní deváté hodiny ranní se lezcům „otevře“ vírský ledopád. „Ledová stěna už je nachystaná, ale řešíme, jak ji kvůli vládním restrikcím zpřístupnit. Bude fungovat v režimu přírodního sportoviště. Kapacita bude omezená,“ informoval Slávek Matuška z horolezeckého oddílu Vír.
Třebíčský deník - Zprávy

VTIPY: Očkovaní dostanou pod kůži čip. Chytají pak přes 50 televizních programů
/GALERIE VTIPŮ/ Očkování proti covidu je tady. A spolu s ním i další nálož anekdot. Čeští vtipálci si prostě nikdy nedají pokoj. Ale, jak říkají lékaři, smích uzdravuje. A tak není divu, že i oni sami si dobrou anekdotu rádi poslechnou, prohlédnou či přečtou.
Třebíčský deník - Zprávy

Obří jitrnice z Vysočiny: Podívejte se, jak řezníci vytvořili nový český rekord
Hodinu a dvacet minut trvala řezníkům z Poděšína výroba jitrnice, jakou „svět neviděl“. Při domácí zabijačce vznikl nový český rekord. „S nápadem přišel můj třináctiletý vnuk Tadeáš. Ptal se mě, jaká je nejdelší jitrnice v České republice. Nevěděl jsem a řekl mu, ať si to najde na internetu. Tadeáš zapátral a našel rekord řezníků v Hodoníně. Ti vyrobili jitrnici dlouhou 7,52 metrů. Tak jsme si řekli, že jdeme do toho,“ popisuje jeden z tvůrců unikátního masného výrobku Roman Landa z Poděšína.
Třebíčský deník - Zprávy

Nové třebíčské ulice: ponesou jména spojená s příběhem Antonína Kaliny
/MAPA/ Nová lokalita s rodinnými domy za třebíčskou poliklinikou už má svá jména. Nové ulice budou mít názvy související s příběhem Antonína Kaliny. Brzy také začne aukce na prodej tamních pozemků.
Třebíčský deník - Zprávy

Jihlavský Jekyll a Hyde: plavčík odhalil pedofila, pak se porval na diskotéce
Když se plavčík Martin Študy z Jihlavy zásadním způsobem loni v červnu podílel na dopadení nebezpečného pedofila ve Vodním ráji v Jihlavě, byl tou dobou sám v podmínce za výtržnosti na veřejnosti. Tato okolnost mu pak přitížila o pár týdnů později, kdy se 8. srpna dostal znovu do rvačky.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Biskoupky

Biskoupky 40, 664 91
telefon: 546 435 041, 724 185 911
email: obec@biskoupky.cz
podatelna: podatelna@biskoupky.cz
datová schránka: c96asze

Úřední hodiny:
Po 17:00-19:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Rozpočtové opatření č. 8 ..
Schválený rozpočet na rok..
Návrh rozpočtu obce na ro..
SPÚ- KoPÚ - zjišťování pr..
HLÁŠENÍ 18.01.2021..
JMK-Plošné očkování pro s..
SPÚ-Oznámení o rozšíření ..
SVaK - Oznámení o zveřejn..
Hejtman JMK - nařízení pr..
Obec - záměr na pronájem ..
FÚ - informace a pomoc - ..
HLÁŠENÍ 14.12.2020..
Rozpočtové opatření č. 7 ..
Pozvánka na veřejné zased..
MěÚ Oslavany - oznámení o..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
JMK-Plošné očkování pro s..
FÚ - informace a pomoc - ..
MěÚ Oslavany - oznámení o..
FÚ - provoz finančního úř..
Mikroregion - akce v pros..
Advent 2020...
EON - oznámení o přerušen..
EON - oznámení o přerušen..
Zásady při pozitivním tes..
Krizové opatření..
Přijetí krizového opatřen..
MZ - Mimořádná opatření..
COVID - aktuality..
IDS JMK - informace..
FU - leták posečkání úhra..
obr HLÁŠENÍ (NEJNOVĚJŠÍ):
HLÁŠENÍ 18.01.2021..
HLÁŠENÍ 14.12.2020..
HLÁŠENÍ 30.11.2020..
HLÁŠENÍ 09.11.2020..
HLÁŠENÍ 26.10.2020..
HLÁŠENÍ 19.10.2020..
HLÁŠENÍ 25.09.2020..
HLÁŠENÍ 24.09.2020..
HLÁŠENÍ 21.09.2020..
HLÁŠENÍ 14.09.2020..
HLÁŠENÍ 07.09.2020..
HLÁŠENÍ 24.08.2020..
HLÁŠENÍ 10.08.2020..
HLÁŠENÍ 27.07.2020..
HLÁŠENÍ 13.07.2020..
obr ANKETA:
Jaké místo v obci se vám líbí nejvíce?

Biskoupské kopce
Počet hlasů: 3428
Údolí řeky Jihlavy
Počet hlasů: 2343
Čarodějnický dvůr
Počet hlasů: 4223
Škola V. Nezvala
Počet hlasů: 2365
Zřícenina hradu Templštýn
Počet hlasů: 2383

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den Nová Ves
obr V sobotu 1.6.2013 pořádá Nová Ves v 10:00 hod. dětský den. Bude zde skákací hrad, soutěže, zemědělská technika, koňský povoz, jízda na traktoru a další atrakce. Pořadatelé srdečně zvou...
obr Odkazy
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Obec Senorady
Město Oslavany
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

obr ODKAZY

cez

cez

obr GIS BISKOUPKY

gis

©2008-2021 Obec Biskoupky. Publikační systém a webdesign ©2008-2021 Miroslav Patočka