Obec Biskoupky
Obecní úřad: Povinné informace Úřední deska Životní situace Úřady Vyhlášky Formuláře
Doporučujeme: Stěhováni OÚ Historie Krajinné prvky Pojihlaví Rezervace Život V.N. Dílo V.N. Král a vosa
Ostatní: GIS RSS kanál WAP verze e-Rádce REGiONY Srážky Mapa webu Nezval SLABOZRACÍ
obr OBEC
Úřední deska
Zápisy
Úřady
Vyhlášky
Výroč. zprávy
Rozpočet
Formuláře
Volby
Projekty
Ostatní
obr PLÁNY
Územní plán
Povodňový plán
Kanalizace
Vodovod
Plyn
Pasporty
obr OKOLÍ
Řeka Jihlava
Templštýn
Rezervace
Fotografie
obr V.NEZVAL
Život
Dílo
Ostatní
obr HISTORIE
Historie
Mapy
Kronika
Arch. fota
obr KNIHOVNA
Informace
Nové knihy
obr SPOLKY
Myslivci
Hasiči
Rybáři
obr AKCE
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr AKTUALITY
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr HLÁŠENÍ
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
obr INZERCE
Firmy
Občané
obr e-RÁDCE
ŽIVOTNÍ SITUACE

PDA verze
Slabozrací
Popis rádce

obr APLIKACE
e-Rádce Panorama
obr REGiONY
Aktuální články z regionálních zdrojů:

IDS
Ivančice
Senorady
Jižní Mor.
Vysočina
Brno
Třebíč
Vysočina
Diecéze

obr TECHNICKÉ

Valid RSS Soutěžíme o Zlatý erb

obr ODKAZY

ids jmk mesta-obce epusa portal.gov.cz spov.org spov.org kladeruby e-muzeum senorady

Kamerový systém i městská policie se rozrostou
Třebíč – Další kamerové body ve městě a s tím související navýšení počtu zaměstnanců městské policie. Tuto novinku připravuje třebíčská radnice.
Třebíčský deník - Zprávy

Opravená silnice z Výčap do Jaroměřic nad Rokytnou je průjezdná
Výčapy – Opravovaná silnice z Výčap do Jaroměřic nad Rokytnou je otevřená. Řidiči po novém asfaltu mohou jezdit do soboty.
Třebíčský deník - Zprávy

Energetici opravili netěsnost a spustili druhý dukovanský blok
Dukovany - Energetici v Dukovanech obnovili výrobu elektřiny ve druhém výrobním bloku. Blok se měl po výměně paliva a kontrolách původně vrátit do standardního provozu už v červnu. Kvůli netěsnosti u jedné z teplosměnných trubek v jednom z parogenerátorů byl ale náběh odložen.
Třebíčský deník - Zprávy

Knihovna v Borovině zavírá kvůli stěhování do nových prostor
Třebíč - Pobočka Městské knihovny v Třebíči-Borovině bude z důvodu stěhování od pondělí 23. září uzavřena. „Termín otevření ve stejném komplexu budov na ulici Okružní bude včas oznámen,“ sdělila zástupkyně ředitelky knihovny Eva Bazalová.
Třebíčský deník - Zprávy

Brambory jsou levnější než před rokem, úroda vypadá pěkně
Humpolec – Cena brambor se vrátila z pohledu zákazníků i pěstitelů a obchodníků na přijatelnou a příznivou úroveň, letošní úroda bude lepší než před rokem, kdy byl dopad sucha výraznější. Taková je jedna ze základních informací, které zazněly na polním dni o bramborách, který se ve čtvrtek 19. září konal v Humpolci.
Třebíčský deník - Zprávy

Škoda Kamiq je na děravé silnice jako dělaná: Test novinky z Mladé Boleslavi
V naší recenzi jsme se zaměřili na to, jak podvozek nejmenšího SUV automobilky Škoda zvládne průjezdy zbídačených silnic a na reálnou spotřebu vozu se slabší verzí litrového turbomotoru.
Třebíčský deník - Zprávy

VIDEO: V Jaroměřicích se definitivně na tři roky rozloučili s chrámem
Jaroměřice nad Rokytnou – Dechberoucí hudba v kontrastu k popraskaným zdem a drolícím se dřevěným podlahám. Vážení hosté ze senátu, hejtmanství Vysočiny, biskupství brněnského i radnice, stovky místních a hlavně symbolický návrat hraběte Jana Adama z Questenberka na místo činu. Tak vypadala definitivní tečka. Poslední okamžiky, kdy se Jaroměřičani v pátek 20. září loučili se starým chrámem svaté Markéty. Na tři roky bude významný barokní kostel zavřený, aby ho stavební firma gruntu zrekonstruovala.
Třebíčský deník - Zprávy

Důležitý krůček pro dálnici D7 a podpásové služby pro opilého: videa týdne
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v týdnu od 16. do 20. září 2019.
Třebíčský deník - Zprávy

Myslivci loni zastřelili v honitbách 11,5 tisíce toulavých koček a 301 psů
Expertům se nelíbí, jak se v Česku „regulují“ počty toulavých zvířat. Místo odstřelu by se měly kočky a psi spíš čipovat a kastrovat. Pomohlo by to navíc v boji proti množírnám.
Třebíčský deník - Zprávy

Chodce ochrání úplně nový chodník ve Velkomeziříčské ulici
Třebíč – Úplně nový chodník přibude v Třebíči ve Velkomeziříčské ulici. Bude to naproti Dřevoně od zastávky autobusu kolem garáží až k moderní budově společnosti PC Help. Uvedl to třebíčský starosta Pavel Pacal.
Třebíčský deník - Zprávy

Houby rostou. Na některé se ale musí vyrazit s žebříkem
Žďársko – Pravé houbové „šílenství“ se rozpoutalo v lesích Žďárska. Houby rostou a je jich tolik, že z lesa odcházejí všichni s plnými košíky. „Na webové mykologiocké mapě je pět stupňů růstu hub. A na Žďársku je nyní pětka, to znamená největší růst. Hub je v lesích opravdu ohromné množství,“ potvrdil novoměstský mykolog Oldřich Pojezný.
Třebíčský deník - Zprávy

Sokolové zahájí novou sezónu a oslaví 130. výročí
Moravské Budějovice – Tradiční zahájení nové sezóny a oslava 130. výročí založení moravskobudějovického Sokola je připraveno na sobotu 21. září 2019. Program plný sportu odstartuje v 10 hodin a potrvá do 14 hodin a 30 minut. Vstupné na akci je zdarma.
Třebíčský deník - Zprávy

Gottwald už není čestným občanem Třebíče
Třebíč – Napotřetí to vyšlo. Třebíčským pirátům se podařilo rozhýbat ostatní zastupitele k většinové změně postoje. A tak už Klement Gottwald po 74 letech není čestným občanem Třebíče. Do původně zarytého stanoviska zastupitelů včetně lidovců a ODS se promítal i striktní názor radničních právníků či výtky, že návrh usnesení formulovaný piráty není dost vycizelovaný a věcně správný.
Třebíčský deník - Zprávy

Nakladatel Ondřej Müller: Foglar vytvořil svět podobný Star Wars
Děti by četly rády, ale nemají na to čas. Alespoň si to myslí programový ředitel Albatrosu Ondřej Müller, který stojí mimo jiné za českým vydáním Harryho Pottera. Jak má vypadat kniha, která zaujme dětské čtenáře? A proč se rozhodli znovu vydat nejdůležitější knihy Jaroslava Foglara?
Třebíčský deník - Zprávy

Rektor ČZU Petr Sklenička: Z jižní Moravy se už stává polopoušť
V suchdolské kanceláři, s neopakovatelným výhledem na Prahu i část středních Čech a s důstojným talárem zavěšeným na ramínku hned vedle vstupních dveří, již druhým rokem úřaduje rektor České zemědělské univerzity Petr Sklenička. Tedy odborník specializující se zejména na otázky ochrany půdy a krajiny. Od srpna je rovněž předsedou České konference rektorů, takže se rozhovor Deníku týkal nejen změn, kterými právě prochází česká krajina, ale i stavu současného vysokého školství.
Třebíčský deník - Zprávy

Žena na ulici okradla seniora, přišel o peněženku
Třebíč - Šestačtyřicetiletá žena na ulici okradla seniora. Ke spáchání činu došlo na konci července v Třebíči, teď případ policisté uzavřeli.
Třebíčský deník - Zprávy

Odsouzený muž se snažil ukrást šampony, při útěku zničil obchod
Třebíč – Mladý muž kradl v třebíčském obchodním domě šampony a přitom si zavařil na několik trestných činů. Příběh se odvíjel následovně.
Třebíčský deník - Zprávy

Vyprodáno, hlásí první ročník Oktoberfestu v Hartvíkovicích
Hartvíkovice – Dobrou hudbu, tradiční kroje, jedinečnou atmosféru a spoustu zábavy slibuje Oktoberfest v Hartvíkovicích. První ročník akce, která má kořeny v Bavorsku, proběhne v sobotu 21. září 2019 ve sportovním areálu V zákoutí. Kdo by chtěl akci navštívit má ale smůlu. Všechny vstupenky jsou už vyprodané.  
Třebíčský deník - Zprávy

První cesta kolem světa slaví půl tisíciletí. Magalhães ji zaplatil životem
Opravdu se nedá říci, že by mu přálo štěstí. Svůj největší objev zaplatil životem. Přesto inspiroval odvážné lidi po celém světě. Před půl tisíciletím, dne 20. září 1519, vyplul portugalský mořeplavec Fernão de Magalhães na cestu, při níž jeho loď jako první obeplula Zeměkouli. Triumfu se ale nedočkal - během plavby našel svou smrt.
Třebíčský deník - Zprávy

Jak se žije v dodávce? Neobklopujeme se zbytečnostmi, ale zážitky
Barbora Masaříková a Forest Trenz se jednoho dne sbalili, nasedli do svého obytného auta zvaného Dodynka, které si vlastnoručně přestavěli z 20 let staré dodávky a vyrazili do světa. Spolu se psem Samuelem jsou na cestě už devět měsíců…
Třebíčský deník - Zprávy

Balon, který měl pomoci emigrovat, bude součástí výstavy Překonej stěnu smrti
Podomácku sestrojený horkovzdušný balon Jiřího Runkase z Moravských Budějovic, kterým chtěl na konci 80. let minulého století emigrovat za hranice komunistického Československa, bude k vidění v Rakousku v rámci putovní výstavy Překonej stěnu smrti.
Třebíčský deník - Zprávy

Oprava: MotorTechna se koná v sobotu 19. října
V příloze čtvrtečního vydání Deníku, magazínu Hobby, vyšla pozvánka na tradiční burzu a výstavu historických vozidel na brněnském výstavišti se špatně uvedeným datem. Podzimní MotorTechna se nekoná 19. září, ale v sobotu 19. října. Všem čtenářům se za uvedenou chybu omlouváme.
Třebíčský deník - Zprávy

Vysokorychlostní trať nebude Jihlavu míjet obloukem
Vysočina – Správa železniční a dopravní cesty (SŽDC) včera v sídle hejtmanství představila aktuální stav přípravy vysokorychlostní trati (VRT) mezi Prahou a Brnem. Jako vhodnější se aktuálně jeví severní varianta, Jihlava by neměla zůstat stranou.
Třebíčský deník - Zprávy

Lidé žádají víc parkovacích míst, radnice zvažuje patrové parkoviště
Třebíč – Petici se 136 podpisy obdržela třebíčská radnice. Doručili ji obyvatelé Novodvorské ulice, kteří si u paneláků přejí víc parkovacích míst a zároveň zeleně.
Třebíčský deník - Zprávy

Elektřina, plyn nebo solární panely? Každý zdroj tepla pro dům má klady i zápory
Nejvíce zatěžují rodinný rozpočet účty za technologie, které vyrábějí v domě teplo a teplou vodu. Při stavbě nového domu proto stojí za důkladné zvážení, pro jaký druh vytápění se rozhodnete. Fundovanou odpověď vám dá projektant.
Třebíčský deník - Zprávy

Obec Biskoupky

Biskoupky 40, 664 91
telefon: 546 435 041, 724 185 911
email: obec@biskoupky.cz
podatelna: podatelna@biskoupky.cz
datová schránka: c96asze

Úřední hodiny:
Po 17:00-19:00

Podpůrné programy:

Zde jsou zdarma ke stažení čtečky formátů, ve kterých jsou publikovány dokumenty na stránkách, a podpůrné programy, které jsou potřeba ke spouštění aplikací na internetu:

obr obr obr obr obr obr obr obr obr obr

 

obr VYHLEDÁVÁNÍ:
obr ZOBRAZENÍ:
Verze pro slabozraké
Mapa stránek
Přístupnost webu
Stručné info o obci
WAP (info)
RSS kanál
obr NAPOSLEDY VLOŽENO:
Informace-Legionvlak v Iv..
SVČ - akce září..
HLÁŠENÍ 09.09.2019..
Mikroregion - zpravodaj..
HLÁŠENÍ 06.09.2019..
Mikroregion - akce září 2..
HLÁŠENÍ 02.09.2019..
MZE - veřejná vyhláška - ..
Mikroregion - Cyklovyjížď..
EDU - Noční exkurze..
Mikroregion-oznámení vyvě..
HLÁŠENÍ 26.08.2019..
Seznam nedostatečně ident..
HLÁŠENÍ 16.08.2019..
HLÁŠENÍ 12.08.2019..
obr AKUALITY (NEJNOVĚJŠÍ):
JE Dukovany - informace..
Poděkování JMK..
JE Dukovany - informace...
SVČ - akce na červen 2019..
Akce SVČ Ivančioce - květ..
Mikroregion - zpravodaj..
SVČ Ivančice - akce duben..
Poděkování..
Smuteční oznámení..
Hejtman Jihomoravského kr..
Letní tábory - volná míst..
Ceny materiálu vodovodníc..
Publicita- oprava kříže..
FÚ - oznámení - daň z nem..
Adventní čas v Mohelně - ..
obr HLÁŠENÍ (NEJNOVĚJŠÍ):
HLÁŠENÍ 09.09.2019..
HLÁŠENÍ 06.09.2019..
HLÁŠENÍ 02.09.2019..
HLÁŠENÍ 26.08.2019..
HLÁŠENÍ 16.08.2019..
HLÁŠENÍ 12.08.2019..
HLÁŠENÍ 07.08.2019..
HLÁŠENÍ 15.07.2019..
HLÁŠENÍ 08.07.2019..
HLÁŠENÍ 01.07.2019..
HLÁŠENÍ 25.06.2019..
HLÁŠENÍ 12.06.2019..
HLÁŠENÍ 10.06.2019..
HLÁŠENÍ 27.05.2019..
HLÁŠENÍ 20.05.2019..
obr ANKETA:
Jaké místo v obci se vám líbí nejvíce?

Biskoupské kopce
Počet hlasů: 2355
Údolí řeky Jihlavy
Počet hlasů: 1473
Čarodějnický dvůr
Počet hlasů: 3398
Škola V. Nezvala
Počet hlasů: 1466
Zřícenina hradu Templštýn
Počet hlasů: 1404

obr VÝBĚR Z ČLÁNKŮ:
Dětský den Nová Ves
obr V sobotu 1.6.2013 pořádá Nová Ves v 10:00 hod. dětský den. Bude zde skákací hrad, soutěže, zemědělská technika, koňský povoz, jízda na traktoru a další atrakce. Pořadatelé srdečně zvou...
obr Odkazy
Jihomoravský kraj
Portál veřejné správy ČR
Město Ivančice
Město Brno
Obec Senorady
Město Oslavany
IDS JMK
Portál Evropské unie
Portál justice
Min. pro místní rozvoj ČR
Min. zemědělství ČR
Min. zdravotnictví ČR
Min. školství ČR
Min. práce a soc. věcí ČR
Min. kultury ČR
Min. financí ČR
Min. vnitra ČR
Min. živ. prostředí ČR
obr RSS KANÁL
Pomocí čteček RSS kanálů můžete číst i aktuality z naší obce. Odkaz na validovaný RSS 2.0 kanál:

RSS kanál

obr ODKAZY

cez

cez

obr GIS BISKOUPKY

gis

©2008-2019 Obec Biskoupky. Publikační systém a webdesign ©2008-2019 Miroslav Patočka